אחד הרגעים המרגשים ביותר, הוא זה של קניית דירה חדשה.

אבל זה גם אחד הרגעים המפחידים ביותר.

אחרי הכל, שמעתם מלא מעט אנשים על תקלות, בעיות ועיכובים. זו העסקה הכי גדולה שעשיתם בחייכם ו… מפחיד לחשוב שתטעו בה. מה אפשר לעשות?

אפשר להקשיב לכל מיני חברים, שכנים ובני משפחה. אבל אפשר לעשות את מה שבאמת הייתם רוצים, וזה לקבל טיפים ועצות חכמות ממשקיע נדל"ן מנוסה, שהיה מעורב בעשרות רבות של עסקאות.

במקום ללכת על עיוור, עכשיו לראשונה בישראל, יש איש מקצוע, ד"ר לניורוביוכימיה שהפך למשקיע פרטי בנדל"ן ב17 השנים האחרונות – ועכשיו גם מלמד משקיעים איך לא ליפול בבורות שטומנים להם, לשאול את השאלות הנכונות ולהימנע מטעויות נפוצות של מתחילים.

את הטיפים שלו, ריכזנו במדריך מעוצב, פשוט וקל לקריאה ולהבנה, שילווה אתכם בתהליך, ויהפוך את חוויית קניית הדירה לבטוחה יותר עבורכם.
ועכשיו, לזמן מוגבל, המדריך הזה זמין להורדה בחינם.

מה תלמדו במדריך הזה?

איך אפשר להימנע מבעיות וצרות כשקונים דירה חדשה?
על זה בדיוק רצינו לדבר אתכם:

הורידו את החוברת בחינם
מה מחכה לכם בפנים?

מי עומד מאחורי החוברת הזו?

אלחנן מגידוביץ נשוי להילה ואב לבת ושני בנים.

הוא ד״ר לניורו-ביוכימיה שנכנס לעולם הנדל"ן ממש במקרה – והתאהב בו.

את הדירה הראשונה שלו להשקעה, רכש רק אחרי שבדק (כמו חוקר טוב) למעלה מ-100 נכסים.

עם השנים, הוא צבר פורטפוליו נכסים מרשים, יצא לפנסיה בגיל 40 ועסק בדיג ספורטיבי, גלישה בים, סנואובורד בשלג ובילוי זמן עם משפחתו וילדיו.

אבל הוא קיבל ללא הרף בקשות לעזרה וייעוץ, ולכן במקביל לפעילותו כמשקיע פרטי, החל ללמד צעירים ובעלי משפחות איך להשקיע בנדל"ן ולהשיג אוטונומיה כלכלית.

כיום הוא מומחה מוערך להשקעות נדל"ן, כותב מדי פעם טורי דעה ב"גלובס" ומקפיד לחשוף את הטריקים שגורמים שונים מנסים להשתמש בהם כדי לעבוד על משקיעים תמימים.

תהליך הכשרת המשקיעים הפרקטי שלו מראה לאנשים מן הישוב את הדרך להגיע לדירה להשקעה הראשונה שלהם, ואף ל-3 נכסים בתוך 3 שנים. כן, גם אם הם לא מליונרים.

דילוג לתוכן