אז מי יהיה האורח במועדון הנדל"ן מועדון ה- 250K?

אוהד דנוס
אחרי התגובות הנלהבות שקיבלנו בעקבות המפגש הראשון של מועדון 250K עם עורך הנדל"ן של גלובס, אנחנו שמחים לבשר על האורח שלנו למפגש השני, מר אוהד דנוס.
אם עיסוקכם הוא נדל"ן, אתם בוודאי מכירים את דנוס.
אחד מהשמות המובילים בתחום שמאות המקרקעין, ובין הראשונים ופורצי הדרך של ההתחדשות העירונית, לאחר שעוד בשנת 2006 החל להתמחות בתמ"א 38. כיום מוביל ומעורב דנוס באופן ישיר בקידומן של אלפי יח"ד בתוכניות פינוי בינוי מטעם רשויות מקומיות ויזמים באזור המרכז.
דנוס הינו אוטוריטה מקצועית ומוכר כמי שלקח חלק בכתיבת תקן שמאות מס' 21 וממאשריו במועצת שמאי המקרקעין במשרד המשפטים. החל משנת 2008 פועל דנוס במסגרת תפקידיו הציבוריים למטרת שילוב מאסיבי של שמאי המקרקעין בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38, בין היתר דרך תקן 21 ופעילותו הענפה בקרב גופי שלטון, יזמים ודיירים.
בין השנים 2011-2017 כיהן דנוס כיו"ר לשכת שמאי מקרקעין בישראל. הוא אחד ממובילי הדעה המוכרים ביותר בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט ומשמש כפרשן בכיר באמצעי התקשורת.
בין הישגיו ותרומתו לענף, ניתן למנות את העלאת המודעות בצורך בהתחדשות עירונית ובקידומה, זאת במקביל להגדלת היצע יחידות הדיור בישראל, הן לטובת האוכלוסיות הקיימות המוחלשות והן כאחד הפתרונות ברי הקיימא למשבר הדיור בישראל.
מאחר ודנוס מעודכן בפרטים, בנתונים, במגמות ובעבודה מול הרגולטורים השונים, אנחנו צופים שיחה מרתקת ומעשירה.

מתי זה קורה?

ביום ו', 23.4.21 בתל אביב בין השעות 9:00-11:00 בבוקר (פרטים נוספים, בהמשך).

על מה נדבר?

התחדשות עירונית, מחירי הנדל"ן, על מה מדברים הרגולטורים מאחורי דלתות סגורות, האם יש בועת נדל"ן – והיכן (…) ועוד מה שיתחשק לכם לשאול.
לגבי שאלות:
כרגיל, אנחנו נותנים עדיפות לשאלות שנשלחות אלינו מראש, אז, תרגישו חופשי.
הערה:
מתנצלים, הנחיות הקורונה עדיין בתוקף, ולכן לא נוכל לאכלס יותר מ 30 איש באירוע. כמו באירוע הקודם, כל הקודם, זוכה. מי שלא יספיק, ניתן לרכוש כרטיס לצפייה אונליין.
עלות המפגש תהיה סמלית ותעמוד על 50 שקלים למשתתף פיזי ו-25 שקלים למשתתף דיגיטלי (כולל מע"מ, כמובן).
כדי לשריין מקומות, יש לשלם כאן.

תזכורת:

מועדון 250K הוא מועדון למשקיעי נדל"ן שרוצים להכיר ולפגוש משקיעים אחרים, וכמובן, לקבל הצצה אל "מאחורי הקלעים" של עולם הנדל"ן דרך מפגשי תוכן עם בכירים בתעשייה.
מייסדי המועדון הם ד"ר אלחנן מגידוביץ' ואליאב אללוף.
אם טרם נרשמתם לרשימת התפוצה, אתם מוזמנים לעשות זאת כאן
לאלו מכם שרוצים להצטרף למעל -130 המשקיעים שהשקיעו בעקבות תהליך הכשרת המשקיעים שלי, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ומבטיח לחזור אליכם.

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

לשתף בפייסבוק
לצייץ בטוויטר
לשתף בלינקדאין
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן