בגלל כאב ראש אין צורך לכרות את הביצים

אחרי כותרת כזו אני חייב לכם בדיחה, שתסביר את העניין:

"אדם מגיע לרופא מזה תקופה ומתלונן בקביעות על כאבי ראש, אחרי ניסיונות מרובים של טיפולים, כאבי הראש אינם עוברים בטיפול התרופתי.
הרופא מודיע לחולה כי לאחר לימוד מצבו, המקור לכאבי הראש שלו הוא הביצים. הרופא ממליץ למטופל שבכדי לטפל בכאבי הראש לצמיתות הוא צריך לשקול ניתוח לצורך כריתת הביצים.

החולה מתלבט עם עצמו, אבל מבין שאין לו ברירה ומסכים לניתוח, הניתוח עבר בהצלחה.

כעבור זמן מה אותו חולה מוזמן לארוע יוקרתי מטעם העבודה ולצורך כך הולך לחנות לרכוש חליפה וביגוד יוקרתי. בחנות בתא מדידות הוא מודד חולצה, עניבה, מקטורן ומכנסיים. בהיותו שם הוא גם מחליט לרכוש זוג תחתונים, הוא פונה לזבן ומבקש ממנו תחתונים מידה 34. הזבן מביט עליו ואומר לו אתה לא צריך 34 אתה צריך מידה 36, הבחור  מתעקש ואומר לו, מה פתאום כל חיי אני הולך עם 34!

הזבן פונה אליו ואומר לו, תשמע אתה צריך מידה 36, מידה 34 זה קטן מדי, מידה קטנה תלחץ לך על הביצים ואז יהיה לך כל הזמן כאבי ראש".

אז מה הקשר של הבדיחה וכותרת הפוסט להשקעות נדל"ן.

אני פשוט נפעם, איך במשך עדין לאחר 7 שנים, כאשר מחירי דיור עולים ואלו שנכנסו להשקעות עושים חיל. עדין אני מוצא עצמי לא אחת מתמודד עם אנשים שמוצאים את כל הסיבות הלא נכונות ללמה לא להשקיע בנדל"ן. אני לא תומך בגישה שיש להשקיע בנדל"ן בכל מצב ובכל מחיר, אולם מנגד יש לי בעיה קשה מאוד עם אנשים שמקבלים החלטות על בסיס מידע ומסקנות מוטעות.

כאבי הראש של המחר זו הפנסיה שלכם, פנסיה שכנראה לא תהיה לכם וגם אם תהיה אלו יהיו פירורים. הדרך להתמודד עם המחר ( 20 שנים מהיום) היא פשוט ללמוד ולהיכנס לאפיקי השקעה שיצילו אתכם בבוא היום.

אל תהיו פתיים ותקשיבו לכל מיני אנשים שימליצו לכם לכרות את הביצים שלכם. השכילו, לימדו, הבינו את מצבכם בעוד 20 שנה ובמקביל תנסו לראות באיזה מקום אתם רוצים להיות בעוד 20 שנים ופעלו בהקדם. אם אתם רוצים להיות במקום רע, אל תעשו כלום, תהנו מהחיים היום והאשליות. אם ברצונכם לחיות טוב, אז מה לעשות צריך להתאמץ ללמוד ולהשקיע…..

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

לשתף בפייסבוק
לצייץ בטוויטר
לשתף בלינקדאין
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

מחשבה 1 על “בגלל כאב ראש אין צורך לכרות את הביצים”

  1. שלום לנדלניסט,
    אחלה של פוסט ואשמח ליצור איתך קשר. בעמודה "יצירת קשר והרשמה " לא ניתן לשלוח לך מייל זה רושם שישנה בעיה ויש ליצור קשר בדרך אחרת .

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן