הצבעתם 'כ' בבחירות וקיבלתם 'ז'

סליחה על הרמיזה הבוטה בכותרת רשומה זו, אבל לאור החדשות של היומיים האחרונים פשוט לא יכולתי להתאפק.

הערת ביניים: 'כ' היתה האות על פתקי ההצבעה עבור מפלגת כולנו בראשות כחלון.

ממש לפני חודשיים כתבתי רשומה לגבי ה"רעש" שעשה אדון כחלון, היום שר בממשלת ישראל. כבר אז טרום הבחירות היה ברור לי כי מי שבוחר בו הולך לחטוף אותה בגדול, כי כבר אמרנו אמונה ותקווה זה שילוב קטלני.

אי שם בשלהי חודש ינואר, התראיין כחלון כמועמד לבחירות הכנסת והצהיר כי יש בדעתו לפרק את המונופולים במדינה, באותו ראיון ממש אתגרה אותו יונית לוי ושאלה אותו: האם הוא לא רואה בעיתיות בכך שחברו המליארדר קובי מימון מחזיק בחלקים ממאגר תמר, ומהווה חלק ממונופלים אותם הוא מעונין לפרק.

כחלון לא מהסס ועונה לה: "אני אעסוק בזה….."

וביומיים האחרונים הוא פטר עצמו מטיפול בענייני הגז דווקא משום שאותו קובי מימן עליו נשאל באותו ראיון הוא אחד ממחזיקי בבעלות מאגר תמר. המצחיק והעצוב הוא שאתכם זה הפתיע ואכזב, אותי כלל לא.

אקיצר חברים, אתם פשוט מסרבים להקשיב, כל פעם מאמינים, כל פעם מקווים, כל פעם מפגינים ובסוף מקבלים את האות השביעית מכותרת פוסט זה.

מתי כבר תתחילו להבין כי אם לא תצטרפו לשיטה, או לפחות תבינו את החוקים שלה, אתם תשארו מאחור. השיטה היתה כאן לפנינו, השיטה מצויה כאן היום והשיטה גם תמשיך להיות אחרינו. למה להתעקש ולהיות דון קישוטים?

תפסו את עצמכם בידיים, הבינו את חוקי המשחק, תבינו שאם לא תעשו כלום בסוף אתם אלו שתשלמו את החשבון.

רוברט קיוסאקי בספרו "אבא עשר אבא עני" כתב משפט מאוד חכם (ייכתב עליו פוסט בהמשך): אל תהיו בנקאים…..היו בנק!!! זה משפט עמוק, זה משפט המתמצת את כל המהות של השיטה בה אנו חיים, הבינו את הפילוסופיה הזו, אמצו את דרך הפעול שלה, ודאגו לחיים טובים עבורכם, עבור ילדכם ועבור סביבתכם.

כן לא טעיתי, אני בהחלט מאמין כי אם נהפוך לחלק מהשיטה הקפיטליסטית, לפחות יהיו לנו האמצעים להגשים את האידיאלים של עזרה לזולת. כל עוד תמשיכו רק לשרוד ולהאבק להשאיר את הראש מעל למים, אידיאלים הם רק קלישאה שאינה ברת ביצוע!

רוצים לעזור לזולת ולהגשים אידיאלים?! הדרך לשם עוברת בהבנת השיטה, צבירת הון ואמצעים ורק בסוף תוכלו להרשות לעצמכם ולעזור לאחרים…… או לשים 'ז' (כמו כחלון) ולרכוש כרטיס חד כיווני לבהאמס 🙂

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

לשתף בפייסבוק
לצייץ בטוויטר
לשתף בלינקדאין
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

3 מחשבות על “הצבעתם 'כ' בבחירות וקיבלתם 'ז'”

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן