השקעה מניבה, עתיד מניב

אבא קובנר כתב בזמנו את המשפט : "לזכור את העבר, לחיות בהווה, לבטוח בעתיד"

אני הייתי רוצה להשתמש במשפט, אך עם שינוי קטן המהותי לענייננו ולשכתב אותה לצורה הבאה: לזכור את העבר, לחיות בהווה, להבטיח את העתיד… אני מוצא שסיומת זו מתאימה יותר להלך הרוח שלנו כמשקיעים בנדל"ן מניב, כיצרני הכנסה פאסיבית.

רובנו, לא נולדו להורים אמידים או עשירים, לא קיבלנו ירושה שמנה או לחילופין לא נולדנו להורים שחיו ונשמו עסקים והשקעות, את המהפך הקשה ממחשבה של שכירים בני שכירים, להלך מחשבה של משקיע, עשינו במו ידינו ועזרה מהמנטורים שלנו. כיום אנו מבינים כי השקעות בנדל"ן הינן לרוב השקעות לטווחי זמן בינוניים וארוכים (מינימום של 5-10 שנים), בעיקר לאלו המתבססים על הכנסה פאסיבית המתבססת על תשואה ו- תזרים מזומנים חודשי.

על כן הפארפראזה על משפטו של 'אבא קובנר', מתאימה מאוד לתמצית חיינו:

לזכור את העבר– אסור לנו לשכוח מהיכן התחלנו, את הקושי והמאבקים הפנימיים והחיצוניים שעברנו ובעיקר את חוסר האונים הכלכלי, את חוסר הכח והשליטה במסלול חיינו.

ללחיות בהווה– אנו חיים כאן ועכשיו, בואו נשתדל להנות מהחיים שלנו ולהפיק מהם את המיטב לא רק בהצלחה אלא גם בהנאה ובחדוות העשיה וההצלחה של מאמצי האתמול.

להבטיח את העתיד– לכשנגיע לעתיד, כדאי שיהיו לנו חיים נוחים, פחותי דאגות, מלאי רווחה כלכלית אשר תוכל להקל ולהנעים את חיינו. הפירות של העבר יקטפו בשלב זה, המשכנתאות שולמו, תזרים המזומנים גדל, ויש זמן ורצון לעשיה נוספת בקנה מידה אחר.

אני לפחות לא חי בכדי למות, אני חי בכדי לחיות….

ואם כבר לחיות, אז למה לא לחיות טוב?

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

לשתף בפייסבוק
לצייץ בטוויטר
לשתף בלינקדאין
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

8 מחשבות על “השקעה מניבה, עתיד מניב”

 1. שלום רב אהבתי את הכתבות שלך בעניין של השקעות נדלן !
  אני שוקל השקעה בבית שעלותו 1300000 האם יש מס רכישה על סכו זה במידה וזו דירה ראשונה ?
  נידרש שיפוץ של 200000 שח
  הכנסה צפויה משכירות כ 10000 שח לחודש
  במידה ונקנה 2 שותפים את הבית האם ניתן לחלק את ההכנסה בין שני שותפים כל אחד 49000 שח האם זה חוקי ?
  אשמח להצעות שלך בהשקעה זו
  חג שמח

 2. שלום דביר,
  דבר ראשון ברכותי על החלטתך להשקיע בנדל"ן, שיהיה המון בהצלחה.
  לגבי שאלותיך, אינני יועץ מס ואינני עו"ד כך שזה לא יהיה רציני ו/או מקצועי לענות על שאלותיך. אני ממליץ לפנות לגורמים המקצועיים בכדי לקבל תשובה ברורה וחד משמעית.

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן