למה לשלם כסף על ייעוץ לניהול כלכלת המשפחה?

אז זהו שלא צריך!

ממש כמו פטריות הגשם, כך כאשר יש דיבור על משבר כלכלי, כאשר כולם בפאניקה מעליית יוקר המחיה, או…..אז….. צצים להם המושיעים שמבטיחים לכולם הבטחות כיצד הם יעזרו לכם לנהל את התא המשפחתי טוב יותר, כיצד הם מבטיחים שתצאו מהמינוס עוד לפני שתספיקו לסנן מהפה את צמד המילים ג׳ק רובינסון, וכיצד המפתח לחיים טובים ומא(ע)ושרים נמצא בידיים שלהם והם מוכנים ממש לעשות לכם טובה ולעזור לכם.

העזרה הזו אינה באה בחינם, העזרה הזו אינה לשם שמיים, העזרה הזו היא בכדי להוציא מרשרשים מכיסכם (די בקלות, כי אתם טובים בזה, אחרת לא הייתם מגיעים למינוס) ולהכניס אותם לכיסם.

וכאן אני רוצה לשאול אתכם קוראים יקרים;

מה ההיגיון לשלם למישהו כסף, כאשר אין לכם כסף לשלם?

טוב אשאל עוד שאלה….

מה ההיגיון לשלם למישהו שמבטיח לכם, לצאת ממצב הביש ולצעוד לחיי הרווחה, אם אותו המישהו כל כך טוב בזה, למה הוא צריך את המרשרשים שלכם?

החיים רצופים בסדרות של ארועים והחלטות שאין בהן היגיון, זה בסדר, זו דרך הטבע וזו דרך האדם. עם זאת, למה לקבע זאת אם ניתן לצמצם את חוסר ההיגיון הזה?!

הרשו לי לעזור לכם, לנהל כלכלית נכון יותר את התא המשפחתי שלכם וכל זאת בחינם! הופה…. שמתי לב לרתיעה הזו שלכם! זה בסדר זה טבעי גם אני נרתע כשמבטיחים לי דברים בחינם.

הנה כמה עצות שיעזרו לכם להתחיל ללכת לכיוון היציאה מהברוך הכלכלי שלכם:

1. הפתרון לבעיה שלכן נמצא אצלכם בבית, אצלכם באופן אישי ואצלכם בארנק, אל תחפשו אנשים חיצוניים (בתשלום) שיביאו לכם את הפתרון. הדבר הבטוח שתקבלו מהם זה את חשבונית החיוב על ההוצאה החדשה שלכם (הם לא עובדים בחינם כאמור).

2. זה לא מדע טילים! לא צריך להיות מהנדס טילים, פיזיקאי או כלכלן מדופלם בכדי לצאת מניהול משפחתי מוטעה. ניתן לעשות זאת לבד אם תשכילו ללמוד ולבצע את הפעולות הפשוטות הנדרשות. יותר פשוט מלא לעשות, זה לעשות.

3. לימדו כיצד לעשות זאת מקריאה, הבעיה היא בעיקר הבנה של הגורמים אשר מביאים אתכם למצב של משיכת יתר כרונית והתנהלות כלכלית מוטעית. אם תמשיכו לקרוא עוד קצת אני מבטיח לתת לכם שני לינקים עם עצות שיעזרו לכם להתנהל כלכלית בצורה ממושמעת ונכונה יותר. ויש שלל פתרונות ברשת, אל תמהרו לצלצל למפרסמים.

4. ריכשו משמעת! בלי משמעת לא תתקדמו לשום מקום. חוסר משמעת הוא שהביא אתכם למצב דהיום. רק משמעת תוציא אתכם ממנו כמאמר הפתגם הסיני: ההתמדה היא היסוד לכל ההישגים.

5. אל תתלו תקוות וציפיות באחרים. לא הם שיוציאו אתכם מהברוך ואל תבנו על עזרה מבחוץ, אל תבנו על יעוץ חיצוני או דוד עשיר שיחלץ אתכם. פתרון כזה הוא כמו דיאטה, הוא זמני ותמיד משמינים יותר אחרי הירידה. רק אתם תעזרו לעצמכם (חיזרו לעצה 4#)!

אם אתם מוכנים להתחיל במסע אני מוכן לחלוק איתכם את הדרך שלי להתנהלות פיננסית נכונה. לאחר שתיישמו את הטיפים בהצלחה כמה חודשים ומצבכם הפיננסי ישתפר, בתנאי שתהיו ממושמעים!  הכנתי לכם גם כמה עצות לצבירת הון עימו תוכלו להתקדם הלאה בחייכם וברווחה פיננסית לבני ביתכם.

וזיכרו, אחת הדרכים לצאת מהבעיה הכלכלית, היא לא לשלם סתם! אלא להימנע מלשלם סתם עבור דברים שאתם יכולים לעשות בעצמכם. תשלום ליועצים יגרום לשתי תוצאות: הראשונה- לרושש אתכם עוד קצת. השניה- להעשיר את היועץ עוד קצת.

מה שניתן לקבל בחינם קחו בחינם והעצות האלו הן בחינם.

בהצלחה, רק המעז מנצח!

דילוג לתוכן