וורן אמר……אז וורן יודע…..אולי כדאי שנבצע?

הרשו לי לשאול אתכם שאלה אמיתית, ללא כחל וסרק: אילו וורן באפט בכבודו ובעצמו היה ממליץ לכם לרכוש מניה מסויימת כי אתם הולכים להרוויח עליה בגדול, הייתם רוכשים?

תשובה: אני כן הייתי רוכש, כי לרוב וורן באפט יודע מה הוא עושה…בעיקר לטווח הרחוק!!! בנוסף, למרות שאיני מכיר את ורן באפט במובנים רבים אני רואה בו מנטור.

אם עניתם לא, אתם רשאים לסגור את הדף ולחסוך לעצמכם כמה דקות של קריאה.

רגע, מה הקשר….של וורן באפט לענייננו? אז מתברר כי לפני כמה חודשים וורן באפט באחד מהראיונות שלו אמר קבל עם ויוטיוב, כי אילו היתה לו את האפשרות לרכוש כמויות עצומות של בתים הוא היה עושה זאת. אולם מבחינה מעשית הוא לא מסוגל לעשות זאת כי זה ידרוש ממנו להרכיב מערך של ניהול למאות אלפי נכסים. אולם, אנו יכולים להסיק מכך כי השקעה בימינו בנדל"ן בארה"ב הינה השקעה שיכולה להיות משתלמת אז הנה כמה עובדות:

1. בעקבות משבר הסאב-פריים בארה"ב ירדו ערכי הנכסים בעשרות אחוזים.

2. נכסים רבים כיום ניתנים לרכישה ישירות מהבנקים אשר הלווים החליטו להחזיר את הנכסים לבנק מאשר לשלם את המשכנתא המופרזת.

3. נכסים רבים כיום בכל רחבי ארה"ב, מוצעים למכירה בפחות מעלות הבניה שלהם.

4. משבר כלכלי אינו נמשך לנצח, לאחר הרס וחורבן מגיע תקופה של שגשוג ורווחה.

אז לא כדאי שלפחות נשקול בחיוב ביצוע פעולה מעבר לים?

אנו תמיד מחפשים את ההזדמנות הבאה, תמיד אנו רוצים להיות הראשונים שיזהו את הטרנד הבא…אז הנה כעת זה מונח לנגד עינינו, אזל למה שלפחות לא נבחן ולא נשקול את האפשרות הזו?

יש הרבה תרוצים והסברים מדוע לא להשקיע בנדל"ן ומדוע לא להשקיע בנדל"ן בחו"ל בפרט, הרבה אנשים מפחדים ומתנגדים לרעיון הזה, זיכרו הם מפחדים מעצמם, אל תתנו להם להשפיע עליכם. אתם מזהים הזדמנות?…. לכו עליה, שלא תתעוררו בעוד כמה שנים ותשאלו את עצמכם:

 היכן הייתי ב- 2012?

לסיכום, אני חושב שאם וורן באפט ממליץ, אז מי אני שלא אקשיב לו לפחות?

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

לשתף בפייסבוק
לצייץ בטוויטר
לשתף בלינקדאין
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן