יומן שטח- בנה ביתך

בנוסף לעצות, טיפים והניסיון שאנו משתפים אתכם מהשטח בכל הנוגע להתנהלות עם כסף בכלליות והשקעות בנדל"ן מניב בפרט. אנו שמחים לשתף אתכם בתחום חדש בו אנו עוסקים לאחרונה ממקור ראשון והוא: בניית בית פרטי בשיטת בנה ביתך.

אנו רוצים רוצים להדגיש כאן, כי העצות, הטיפים, הרעיונות והניסיון הם מהתרשמותנו האישית, איננו קבלנים, איננו מפקחי בניה, איננו שמאים ואיננו בנאים, על כן, כל עצה הוא שורה הנכתבת כאן הינה סובייקטיבית לחלוטין כפי שאנו חווינו את הדברים. האחריות עליכם היא לבדוק ולהתייעץ עם הגורמים הרלוונטים.

הסיבה שהחלטנו לפתוח את יומן השטח- בנה ביתך, היא בעיקר בגלל הקשיים שהיו לנו בהתחלה עם הפרוייקט האישי שלנו. אמנם ידענו להשיע בנדל"ן…אבל זה שונה לחלוטין מלבנות בית. לא רק מההביט המעשי, אלא גם מההיבט האישי, כשבונים בית, זה הבית שלנו, מבצרנו  בו נחיה ונגור עם משפחתינו, אולם, כאשר משקיעים בנכסים מניבים, הבית הוא רק כלי ליצירת תזרים מזומנים ותשואה.

כל הכתוב כאן, נכתב ממקור ראשון עם אנשי מקצוע עמם עבדנו באופן ישיר, משיחות עם אנשי מקצוע אחרים, משאילת שאלות של בונים אחרים, משאילת שאלות ודיונים וירטואלים כאלו ואחרים. כל הכתוב כאן הוא סיכום הדרך שלנו, מקווים כי היא תהיה לכם לעזר.

לצורך הנוחות, אנו מעלים כאן כל שלב בבניה, ואת התרשמותנו ישר עם סיום אותו השלב וכמו כן ניתן קישור ישירות לעמוד הרלוונטי.

הפרקים:

1. תכנון הבית

2. אנשי המקצוע בתהליך הבניה

3. שלב 1- כלונסאות

4. שלב 2- שנוגריסט

5. שלב 3- רצפה

6. שלב 4- מעטפת

דילוג לתוכן