"יצאתי לקניות בשוק….חזרתי עם דירה"….

שכה אחיה, זה משפט אמיתי, שאמר לי משקיע מאוד מאוד מנוסה ומיומן.

אחת לכמה זמן עבדכם הנאמן אוהב להיפגש עם משקיעים ויזמים מתחום הנדל"ן, מאחר וזו עוד דרך ללמוד ולהשכיל מאנשים שהרי: "מכל מלמדי השכלתי".

הפגישה הזו היתה מאוד מעניינת, לא רק בגלל הניואנסים הקטנים שהיו חדשים עבורי בהתנהלות של נדל"ן מניב למגורים ועוד טיפים קטנים שלמדים מניסיון ארוך שנים, אלא גם בלמידה של השקפת עולם שאמנם דומה אך עדין קצת אחרת. מפגשים מעין אלו גם מתובלים בכל מיני סיפורים ואנקדוטות שנאספו עם השנים.

אחת מכמה שאותו המשקיע חלק עמי, מסוכמת ממש במשפט כותרת פוסט זה.

באחד מימי השישי, המשקיע כמו כל בעל טוב, קיבל הוראה ורשימת קניות מאשתו, להביא מצרכים מהשוק. בדרכו אל השוק, קיבל המשקיע טלפון ממתווך עימו הוא עובד כבר תקופה ארוכה של כמה שנים. המתווך סיפר לו על דירה מעניינת שהגיע לידיו ושכדאי למשקיע לבוא ולראות.

המשקיע לא חשב פעמיים, מערכת היחסים שהוא יצר עם המתווך הינה ברמה כזו שהמתווך כבר מתקשר לדירות שהסבירות שהמשקיע ירצה אותן מאוד גבוהה וכנראה שתיסגר עיסקה. המשקיע חזר לרכב ונסע לכתובת בה מצוי הנכס.

המשקיע ערך סיור בנכס ובחן אותו ותוך כמה דקות הודיע למתווך שיעשה את הדרוש לסגירת העיסקה.

אז נכון, האישה כעסה קצת שבעלה חזר ללא קניות, אבל היי….הוא חזר עם דירה נוספת שמניבה להם תזרים מזומנים חודשי.

לחלקכם המקרה הזה נשמע דמיוני ואולי מופרך, אולם המציאות בחוץ מראה שיש הרבה משקיעים מיומנים ויעילים שם בחוץ שהמהירות בה הם סוגרים עיסקאות היא לא פחות ממפעימה. ראוי ללמוד זאת. לכסף יש נטיה לקבל ערך ולהגדיל את ערכו בעת החלפת ידיים, אלו שנוטים להחליף כסף במהירות מגדילים את ערכו במהירות, בהנחה כי הכל נעשה בשיקול דעת וחוכמה.

אחת מהתכונות הנדרשות למשקיע הינה קבלת החלטות ובחלק מהמקרים קבלת החלטות זו צריכה להיות מהירה.

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

שיתוף ב facebook
לשתף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
לצייץ בטוויטר
שיתוף ב linkedin
לשתף בלינקדאין
שיתוף ב pinterest
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן