לא חייבים לעשות דברים מופלאים כדי להגיע לתוצאות מופלאות

הניצחון טמון בהתמדה, לא, ב- 'זבנג וגמרנו'

אלו הם משפטיו של המשקיע האגדי וורן באפט.

אחד מהקווים המנחים של וורן באפט, הם לא לחפש, עסקאות הזדמנות או עסקאות מציאה. וורן תמיד אמר שהוא מחפש עסקאות טובות, הוא מעדיף לרכוש חברה טובה, במחיר סביר, מאשר חברה גרועה במחיר רצפה.

אנשים רבים ומשקיעים צעירים באים אלי עם כל מיני רעיונות לרכישת נכסים, חלקם באמת במחירים אטרקטיבים וטובים, אבל המחיר הוא רק מספר, הוא לא תמיד הגורם המשמעותי בעסקה. למדוד עסקה רק בהיבט של מחיר זו טעות, כמאמר הפתגם: זול יכול להתברר כיקר מאוד".

כשקונים נכס נדל"ני צריך להביט קדימה, צריך להכנס לעסקה עם חזון, היכן אתם רואים את הנכס בעוד שנה? בעוד 5 שנים? ובעוד 10 שנים?

תתייחסו לעסקה כמשהו ארוך טווח, עסקה זו מערכת יחסים, בד"כ מערכות יחסים לטווח ארוך מתגמלות יותר מסתם סטוץ בבר השכונתי, כך גם השקעות בנדל"ן.

אנשים רבים מעדיפים את הסיפוק המיידי, לעשות פליפ מהיר, סיבוב, השבחה ורווח כספי בטווח קצר. אבל החיים יותר מורכבים מכך. נכס טוב, נכס שנרכש במחיר סביר, הושבח ובושכר, יתגמל אתכם למשך שנים רבות. בהמשך אם יעלה ערכו, זה טוב, זה אפילו טוב מאוד.

זה יקרה לכם תמיד עם נכסים טובים, זה לא יקרה לכם עם נכסים זולים!!!

המשקיע במיומן, תמיד יחפש את העסקה הטובה ולא רק את הזולה. אם היא תהיה גם טובה וגם זולה, אז זו כבר עסקה מעולה!!!

 

תחשבו על זה לפני שאתם מביטים רק על המחיר!!!

מעוניינים בטיפים, מידע וסקירות נדל"ן?

הרשמו לעדכוני האתר

או

חפשו אותנו בפייסבוק בדף 'גורו נדלן'

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

לשתף בפייסבוק
לצייץ בטוויטר
לשתף בלינקדאין
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן