מככבים במגזין 'מאני טיים' של גלובס

רק לפני כמעט שנתיים הועלה כאן ממש הפוסט הראשון בבלוג הזה. בזמנו, כאשר התחלתי לכתוב את הבלוג והאתר, חשבתי לעצמי: עשית משהו…..הצלחת…. תחלוק עם השאר…. היו כמה קולות בקרבתי שהתנגדו וטענו: הצלחת, שמור זאת לעצמך, אל תגלה ואל תסגיר סודות. אני חשבתי הפוך, פרגן לאחרים ויפרגנו לך! בנוסף ידעתי כי מה שהיה חסר לי כנראה וחסר גם לאחרים, לכן עשיתי ניסיון קטן והתחלתי לחלוק את הרגשות ובנוסף גם את הניסיון והידע שצברתי, רציתי לתת לאחרים מה שלא היה לי ומה שהיה חסר לי.

אני שמח לומר שהגישה של 'פרגן לאחרים ויפרגנו לך' היא למעשה אכסיומה, בכל אפיק, בכל תחום בחייכם, ככל שתפרגנו לאחרים, זה כמו גלגל יתעצם ויחזור אליכם, אני כותב זאת כי חשוב לי המסר הזה. והנה הגיע תורנו (כן…כן… גם לכם יש חלק גדול בכך) כעת מפרגנים גם לנו. המסרים הנכתבים בבלוג זה, עברו הלאה והגיעו למחוזות שונים, אני שמח כי הקוראים נהנים מהמסרים הנכתבים כאן בין אם הם מזדהים או מתנגדים להם.

פעם בשנה, העיתון הכלכלי גלובס מוציא לאור מגזין בשם 'מאני טיים' (Money Time) זהו מגזין השקעות בנושאים שונים השנה אחת הכתבות התמקדה באפשרויות של פרישה מוקדמת מחיי העבודה ו- ממרוץ העכברים והדרכים השונות להשיג מטרה זו, אחת הדרכים הינה כמובן גישת ההשקעות בנדל"ן מניב למגורים.

עקב המסרים שהפצנו דרך האתר והבלוג,ראו לנכון במערכת גלובס ליצור עימנו קשר ולראיין אותנו לכתבה, אנו כמובן מודים למערכת גלובס על הפניה ועל הנכונות.

ומבלי להכביר במילים, אני מצרף עבורכם את העמוד הרלוונטי ל- 'נדלניסט בדרכים' בכתבה (שימו לב לעסקה בשוליים היא אמיתית לגמרי):

נדלניסט סדרכים במגזין מאני טיים- גלובס

תודה רבה לכתב יניב פוהורילס

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

לשתף בפייסבוק
לצייץ בטוויטר
לשתף בלינקדאין
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

2 מחשבות על “מככבים במגזין 'מאני טיים' של גלובס”

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן