שווה מיליונים אך לא מיליונר, אבל חי טוב

האיש השווה מיליונים

תמיד כשמדברים על כסף, עולות הפנטזיות של 'אילו הייתי מיליונר', כשמדברים על מיליונים, בדמיונם של רוב האנשים רואים חשבון בנק עם מספר כלשהו והרבה אפסים מאחוריו.

אולם, קיימת אוכלוסיה של אנשים, שאין להם מיליונים בבנק אך הם שווים מיליונים, הכיצד?

במחקרו של ת'ומס סטנלי, שפורסם בספרו "המיליונר בדלת ממול" על אוכלוסיית האמידים בארה"ב, הוא נותן דוגמאות של אנשים רבים, אשר על פניו לא נראה כי הם מיליונרים, אך בפועל הם כאלו.

מחקרו של סטנלי התמקד באנשים שהפכו מיליונרים בעשר אצבעותיהם, לא ירשו הון, לא ירשו חברות ותאגידים, אלא פשוט אנשים שעשו זאת לבד ע"י התנהלות כלכלית נכונה.

הוא הצליח לאגד מספר עקרונות בסיסיים…..

בפוסט זה אני רוצה להתמקד בעקרון אחד והוא עקרון ההשקעות, רוב האנשים חושבים על כספם בצורה אמוציונאלית ולא בצורה ריאלית ולכן הם מפחדים לעשות כל פעילות פיננסית שיכולה להביא להם רווח.

המשוואה היא פשוטה, היכן שיש רווח יש גם פוטנציאל לסיכון להפסיד את הכסף ומזה אנשים מפחדים, אנשים כל כך מפחדים מהמחשבה לאבד את כספם שהם פשוט מעדיפים לא לעשות כלום עמו, והאבסורד הוא- שדווקא חוסר מעש פיננסי מביא להפסד כספי (הדוגמא הכי פשוטה היא שחיקה אינפלציונית).

אנשים רבים בהגיעם לגיל מתקדם אזור גיל ה- 60 נוטים להביט אחורה על עברם ולסקור את חייהם, בכל מיני היבטים, ההיבט הפיננסי הוא אחד מהם. אנשים רבים נזכרים בהזדמנויות שהיו להם, באפשרויות שהיו להם לרכוש נכס, ותמיד חוזר המשפט:

"חבל שלא רכשתי/ניצלתי את ההזדמנות שהיתה לי"

כולם חכמים ומצטערים בדיעבד.

במחקרו של סטנלי הוא מגלה כי גיל המיליונר הממוצע הוא 57, הדרך להגיע לשם היא בעזרת התמדה בדרך וביצוע השקעות מניבות וזהירות.

וורן באפט כבר אמר בעבר:

"לא חייבים לעשות דברים מופלאים כדי להגיע לתוצאות מופלאות"

הדרך להיות מיליונר עד גיל 57 ואף מוקדם יותר היא להתנהל כספית בצורה נכונה, זה לא אומר לשבת ולדגור על הביצים ולחסוך כסף, אלא המשמעות היא להשקיע אותו ולהניע את הכסף שייצר עבורכם רווחים.

בכדי לעשות זאת צריך לעבור משוכה אחת עיקרית: משוכת הפחד.

הדרך הפשוטה ביותר לעבור את משוכת הפחד היא פשוט מידע וידע, כשיש בידינו את הידע לבצע ואת המידע כיצד לבצע, הסיכונים ממוזערים עד מנוטרלים והפחד יורד מהפרק.

אחת הדרכים המומלצות לרכוש ידע וניסיון שכזה היא פשוט ללמוד ולהיצמד לאלו שעשו ועושים זאת.

אם גם אתם רוצים להיות שווים מיליונים, לאו דווקא מיליונרים אבל עם סיכוי גבוהה להפוך לכאלו, הגיע הזמן ללמוד.

הצטרפו אלי למסע בלימוד השקעות בנדל"ן במתודה שהרכבתי עבורכם עפ"י דרכי וניסיוני, אם אני הצלחנו, אין סיבה שגם אתם לא תצליחו.

מתעניינים? כנסו ללינק:

קורס ההשקעות של גורו נדל"ן יוצא לדרך

 

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

לשתף בפייסבוק
לצייץ בטוויטר
לשתף בלינקדאין
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן