תגיד לי אם יש לך עסקה מעניינת…

זה מסוג המשפטים, שאני ישר יודע שמי שאומר לי אותו, כנראה שלא יצא ממנו משקיע.

אם אמצא יהלום, אתחלק איתך חצי-חצי


שמעו סיפור אמיתי, לפני כמה חודשים יצאתי מארון מעטה האנונימיות שלי, עליו שמרתי כמעט 7 שנים שהאתר והבלוג הזה קיימים. כפועל יוצא מכך, יותר ויותר אנשים משוחחים עמי על נדל"ן והשקעות נדל"ן על כל היבטיו, נדל"ן בארץ (כן עדין כדאי להשקיע בארץ), נדל"ן בחו"ל (מושקע גם שם- אך מזהיר אתכם רובכם לא יודעים לתמחר את הסיכון שם) ועוד.

מתוקף הניסיון הידע והמידע הרב שנצבר, אנשים רבים גם נפגשים עמי לפגישות ייעוץ, אני גם שמח לומר,שיצא לי גם לייעץ לאנשים בחו"ל על עסקאות גדולות בחו"ל דרך המסנג'ר של פייסבוק, עסקה כבדה…של הרבה כסף, אבל זה סיפור שאשמור לפוסט אחר.

לפני יומיים, מתקשר אלי מכר מהשכונה ששמע במה אני עוסק וביקש שנשב על קפה הוא רוצה לשוחח עמי על כמה דברים. בחפץ לב הסכמתי, נדיר שאני מסרב לכוס קפה. השחתנו הוא גולל בפני את קורות חייו בקצרה, בן אדם משכיל, עתיר ניסיון, היה אף מנכ"ל של חברה בשווי של כמה מאות מיליוני שקלים והחליט לעשות שינוי בחייו לפני כמה חודשים, להתפטר ולצעוד לדרך חדשה.

אני שיותר מכולם, מאמין בשינויים שמחתי על כך וברכתי על החלטתו, אחד מאותם שינויים שהוא החליט לעשות זה לרכוש נכס להשקעה, שיהיה לילדים, הוא הבין כי אם לא יפעל במהירות כמו רבים אחרים הוא יפספס את ההזדמנות.

אז כהרגלי, ניסיתי להבין מה הוא יודע, מה מטרתו, מה הציפיות מהנכס וכיו"ב.

הוא ביקש את עזרתי, אני כמובן מצידי הייתי גלוי ואמרתי לו שמה שהוא מבקש ממני זה למעשה שאני אלווה אותו ואאתר עבורו נכס להשקעה, נכס שישיג תשואה טובה ועם פוטנציאל השבחה עתידי, הסברתי לו שזה שירות שאני יכול לתת לו, ושאני נותן ואנשים משלמים על כך.

הוא כמובן מצידו מיד הגיב, בלי להתבלבל- "לא, אני לא זקוק לליווי…… אבל אם אתה מוצא משהו מעניין תגיד לי".

אני מצידי הקשתי קצת ושאלתי שאלה פשוטה: "רגע, אם אני אידע אותך כשאני מאתר משהו מעניין, זה לא הוגן כלפי משקיעים שלי שכן ראו ערך בליווי שאני נותן להם"

הוא שוב מבלי להתרגש אמר לי: "לא, אני מבקש משהו פשוט רק אם אתה מוצא משהו מעניין להשקעה, לסיבוב או משהו שיביא תשואה גבוהה, תגיד לי…"

אמרתי בסדר עם חיוך…. מה אני כבר יכול לומר לאדם שכזה?

כשאני מאתר נכס עבורי או עבור משקיעי, אני מפעיל מארג של קשרים:

  • מתווכים שאני עובד עמם
  • עו"ד שאני עובד עמם ועוסקים בכינוס
  • במשקיעים נוספים שאנו עובדים בשת"פ
  • מקורות מידע שונים
  • קשרים אישיים ענפים בתחום זה של השקעות נדל"ן

אלו קשרים שלוקח שנים לטפל ולתחזק, מדוע אנשים מצפים לקבל את כל מארג הקשרים הזה בחינם?

זה כמו לבוא ולומר לכורה יהלומים: "שמע, אם תמצא יהלום, תגיד לי, נתחלק חצי-חצי".

 

אתם רוצים להרוויח כסף? תדאגו שאלו מסביבכם מרוויחים כסף


רוצים להצליח בהשקעות? בעיקר השקעות שדורשות קשרים, שדורשות יחסי אנוש, שדורשות עדיפות ויתרון מסויים…

אתם לא יכולים להצליח לבד!

אתם לא יכולים לעבוד בסביבה שהיא למעשה נבחרת מנצחת ולהיות היחידים שמרוויחים. זה כמו לבוא ולומר, שכל קבוצת הכדורגל משחקת למען הקפטן, זה פשוט לא עובד ככה, במשחק קבוצתי, כולם מניפים מתאמצים ביחד, כולם מזיעים ביחד והפרס…. עולם מניפים את הגביע ביחד.

כך גם בהשקעות, אתם רוצים להרוויח כסף, תדאגו שהנבחרת שלכם גם מרוויחה כסף.


 

בא לכם ללמוד איך לבצע השקעות בנדל"ן? איך מקימים נבחרת מנצחת? הרגישו חופשי להרשם ולהשאיר פרטים בדף הנחיתה שלי ומבטיח לשלוח לכם מידע על הקורס שלי בהשקעות נדל"ן

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

לשתף בפייסבוק
לצייץ בטוויטר
לשתף בלינקדאין
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

מחשבה 1 על “תגיד לי אם יש לך עסקה מעניינת…”

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן