גורו נדלן-אישי

1. מי אתה 'גורו נדל"ן'?

כאמור, כל הכתוב באתר זה מתבסס על סיפורי האישי (יחד כזוג עם אשתי) בנושא השקעות בנדל"ן מניב. אני שכיר, בן שכירים שניסה בכל מאודו לנסות ולפרוץ את המחסום להמשיך ולהיות שכיר ולהנחיל את הדרך הזו לילדי. לאחר שהפכתי מהפך מסויים באופן החשיבה שלי, הבנתי כי להיות שכיר, זו למעשה צורה מודרנית של עבדות מסויימת. לאחר הבנה זו החלטתי לשבור עבדות זו על ידי שינוי גישה לחיים, לכסף ולעבודה. אני עדין שכיר, אבל עם השקעותי בנדל"ן מניב למגורים, הצלחתי להחזיר לי ולאשתי חלק מהכח שאבד לנו ולזוגות רבים כמונו. הכח שהחזרנו לעצמנו מתבטא מהדברים הקטנים ועד הדברים הגדולים. מהיכולת לקבל החלטה כי מקום העבודה אינו לטעמנו ולקחת פסק זמן עד למציאת עבודה חדשה שתתאים לנו, הכח להחליט לקחת חופשה ארוכה ועדין להיות מסוגלים להכניס סוג של משכורת מסויימת. את ההשקעה שלנו בנדל"ן התחלנו כסטודנטים באוניברסיטה, ראינו כי טוב והמשכנו. המטרה שלנו היא לנסות ולהציע לקהל הקוראים הצעיר, דרך להביט על המצב שלנו דרך העיניים שלהם, אנו היינו במצב אחר, חשבנו, למדנו וביצענו מהפך משמעותי בחיינו.

זו לא מטרה נשגבת ובלתי מושגת, אבל דרושה מחוייבות, הבנה והתמדה. אני מקווה כי האתר יהווה מעין אלומת אור, שתעזור לאלו הרוצים לשפר את חייהם, להאיר את תחילת דרכם החדשה.

2. מה משמעות הכתובת www.bialik2.com ?

שמות דומיין רבים שניסינו לתת לכתובת האתר היו תפוסות עם שלל 'אוצר המילים' הקשור לנדל"ן והשקעות נדל"ן. על כן, החלטנו לקרוא לאתר על שם כתובת הנכס הראשון  אותו אשתי ואני רכשנו להשקעה, הנכס היה (ועודנו) ממוקם ברח' ביאליק 2. הנכס הראשון, אשר בזכותו הבנו את כוחו של תזרים המזומנים החודשי.

דילוג לתוכן