כתבו עלינו בגלובס, וגם ראיון לפודקאסט

ראיון במוסף הנדל"ן של גלובס


אז עברו בערך שבועיים מאז הפרסום וזה הזמן להעלות את הכתבה גם לאתר ולבלוג, לפני כחודש וחצי לערך קבלתי טלפון ממערכת גלובס, מתברר שמישהו שם עקב קצת אחרי הבלוג הזה ואהב אותו. הוא למעשה אהב אותו עד כדי כך שהוא החליט להמליץ על הבלוג בפני עורך הנדל"ן של גלובס והוא בתורו הזמין אותי ראיון, אש רפורסם בשני המדיות של גלובס:

  • המדיה הכתובה כמאמר במוסף הנדל"ן (ראו תמונה מטה).
  • במדיה הדיגיטאלית בפודקאסט 'כסף בקיר', של גלובס (להאזנה).

אמנם זו לא החשיפה הראשונה שאני מקבל ממערכת גלובס, הפעם הראשונה היתה במגזין השנתי 'מאני טיים' אשר פורסמה קצת יותר מלפני 5 שנים ( פברואר 2014), לכתבה מאז ניתן להיכנס כאן. אז התעקשתי להישאר אנונימי, בהיבט החשיפתי.

 

בהמשך, גם במערכת כלכליסט ראו לנכון, ב- 2016 לראיין אותי בכתבה שהם ערכו דאז בנושא נדל"ן, שם כבר נחשפתי רק בשמי הפרטי, הכתבה עסקה בזוגות הצעירים ושוק הנדל"ן.

בשני כתבות אלו, עדין הבלוג נקרא בשמו המיתולוגי 'נדלניסט בדרכים'.

לפני כשנה החלטתי לצאת מארון העמימות ולהיחשף במדיות בזהותי האמיתית, בחרתי במודע להיחשף, בכדי לייצר קשר ישיר יותר עם אנשים שהשקעות בנדל"ן תמיד עניינו אותם, אך משום מה חששו לעשות משהו בנדון, אני מקווה כי דרך החשיפה לסיפור האישי שלי, חלקם יאזרו אומץ וינקטו במעשה.

מבלי להכביר יותר מדי במילים, אני גם מצרף לטובת הקוראים אשר פספסו את המהדורה המודפסת של גלובס, את הראיון עמי (קליק על התמונה יגדיל אותה).

כתבה בגלובס מה- 7.4.2019

בברכת חג פסח שמח.

 

 

 

הרשמה לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים:


רוצים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל"ן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

לשתף בפייסבוק
לצייץ בטוויטר
לשתף בלינקדאין
לנעוץ בפינטרסט
גורו נדל"ן

גורו נדל"ן

אתר זה נבנה מתוך מטרה להוות פלטפורמה, פשוטה ונגישה לאלו מכם המחפשים לשנות את גישתם להתנהלות הכספית האישית שלהם כמו גם לאלו המעוניינים ללמוד את תחום ההשקעה בנדל"ן.

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן